O nás

Společnost PH&PM Trading s.r.o. nabízí širokou škálu originálních autodílů, a také autodílů aftermarketových. V současné době zprostředkováváme svým zákazníkům uvedené autodíly pro více než 100 automobilových značek světa, přičemž nabídka obchodu se neustále rozšiřuje. K výběru správného autodílu Vám napomůže náš odborný personál, který disponuje mnoholetou praxí v automobilovém průmyslu, a to jak v oblasti prodeje náhradních autodílů, tak rovněž v oblasti autoopravárenství. 

 Ačkoliv primárně působíme v Moravskoslezském kraji a Praze, rozesíláme zboží svým zákazníkům nejen v rámci České republice, ale máme též bohaté zkušenosti se zasíláním zboží po území Evropské unie, ale také i mimo ní. Navíc, naši zákazníci mohou zdarma vyzvednout objednané zboží v kamenné ostravské pobočce, ve které mohou využít nabídky partnerského servisu, kde jim může být autodíl rovnou namontován. 

  V případě, že nenaleznete požadovaný produkt na našich stránkách, neváhejte kontaktovat náš odborný personál, jenž Vám rád poskytne doplňující informace vztahující se k nabízeným produktům.